ARCOTUNGT24
ARCOPRO THORIATED TUNGSTEN ELECTRODE 2.4MM 10PK
MANUFACTURE CODE: ARCOTUNGT24
Description
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
BOHE7018-1H4R3.2VP
WELD ROD VAC PAC 7018-1 3.2MM- 2KG BOHLER
View Item
WELD PH7725
2.2kg x 2.5mm PH77 Low Hydrogen Electrodes