MILWAUKEE MILW M18BOS125-0
M18 125mm Random Orbital Sander - Tool Only - Milwaukee M18 125mm Random Orbital Sander - Tool Only - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: M18BOS125-0
Description
M18 125mm Random Orbital Sander - Tool Only - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
SP81350BU
Cordless 16V Belt Sander - Bare Tool - SP Tools
View Item
HIKOKI FSV10SA
1/3 180w Sheet Orbital Sander
View Item
AMPRO A4261
150mm HEAVY DUTY AIR DUAL ACTION SANDER