MILWAUKEE MILW M18FMS254-0
M18 254mm FUEL Mitre Saw - Tool Only - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: M18FMS254-0
Description
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
MILW MSL2000
Folding Mitre Saw Stand - Milwaukee
View Item
HIKOKI C10FSH
262mm Slide Compound Saw
View Item
HIKOKI C10FCE2
255mm Compound Mitre Saw