MILWAUKEE MILW M12FIW38-0
MANUFACTURE CODE: M12FIW38-0
Description
M12 FUEL 3/8in Impact Wrench - Tool Only - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
SP81113
Cordless 12V Mini Impact Wrench 3/8Dr - SP Tools
View Item
MILW M18CCS55-0
M18 Brushless 165mm Circ Saw - Tool Only - Milwaukee
View Item
HIKOKI DV18DBL2-B
18v 13mm Impact Drill - Bare Tool