MILWAUKEE MILW M12FIR38-201B
MANUFACTURE CODE: M12FIR38-201B
Description
M12 Fuel Impact Ratchet 3/8IN - 2.0Ah Ki - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
MILW 48005302
3pk 230mm X 7TPI "THE TORCH" with Carbide Teeth SAWZALL Blades - Milwaukee
View Item
SP81114
Cordless 12V Mini Impact Wrench 3/8Dr - SP Tools
View Item
HIKOKI DV18DJL
18v 1.5Ah 13mm Impact Drill Kit