MILWAUKEE MILW AGV13-125XSPDEB
Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: AGV13-125XSPDEB
Description
Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
MILW C12PN-0
M12 Palm Nailer 12V - Tool Only - Milwaukee
View Item
AMPRO A4261
150mm HEAVY DUTY AIR DUAL ACTION SANDER