MILWAUKEE MILW AG800-125
800W 125MM ANGLE GRINDER - Milwaukee 800W 125MM ANGLE GRINDER - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: AG800-125
Description
800W 125MM ANGLE GRINDER - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
MILW M18FCHS-121B
M18 Fuel HP Chainsaw - 12Ah Kit - Milwaukee
View Item
HIKOKI GP3V
6mm 760w Die Grinder Variable Speed
View Item
METABO WP12-125Q
MT349 240volt 125mm ANGLE GRINDER