MILWAUKEE MILW M18CBS125S-0
M18 FUEL 125mm DeepCut Bandsaw w/ safety - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: M18CBS125S-0
Description
Similar item(s) viewed by others
MILW M18FTS210-0
M18 Fuel HP Table Saw 210mm - Tool Only - Milwaukee
View Item
MILW M18FSX-0
M18 Fuel HP Super Sawzall - Tool Only - Milwaukee
View Item
HIKOKI CC14SF
355mm 2000w Metal Cut Off Saw