METABO METABO WP12-125QV
MT349 110volt 125mm ANGLE GRINDER
MANUFACTURE CODE: WP12-125QV
Description
Manufacturer Website
www.metabo.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
SP81130
Cordless 18V Impact Wrench 1/2"dr 1000Nm - SP Tools
View Item
HIKOKI CJ18DSL-B
18v Cordless Jigsaw - Bare Tool
View Item
HIKOKI C10FSB
262mm Slide Compound Mitre Saw