METABO METABO SB18LTXBL/W18
18volt 5.2Ah LI BRUSHLESS GRINDER/CORDLESS HAMMER DRILL KIT
MANUFACTURE CODE: SB18LTXBL/W18
Description
Metabo 18V 5.2Ah Grinder / Cordless Hammer Drill Kit (SB18LTXBLW18)
This Metabo combo kit includes...
  • 1x Metabo Brushless Hammer Drill
  • 1x Metabo Brushed 5" Grinder
  • 1x Charger - ASC30
  • 2 X Metabo 5.2Ah 18V Battery
  • 1x Carry Case
Manufacturer Website
www.metabo.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
SP-9149
1/2" Dr Pneumatic Impact Wrench - SP Air
View Item
MILW M18CCS55-0
M18 Brushless 165mm Circ Saw - Tool Only - Milwaukee
View Item
HIKOKI D13VL
13mm 860w 2 Speed Heavy Duty Engineering Drill