MILWAUKEE MILW AGV15-125XE
125mm, 1550W Angle Grinder, V-speed - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: AGV15-125XE
Description
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
AMPRO A3040
100mm HEAVY DUTY AIR ANGLE GRINDER
View Item
METABO W24-230
MT387 2400watt 230mm ANGLE GRINDER
View Item
METABO W85-125
125mm 850w ANGLE GRINDER