MILWAUKEE MILW AGV13-125XSPDEB
Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee
MANUFACTURE CODE: AGV13-125XSPDEB
Description
Rapid Stop Angle Grinder 125MM 5IN - Milwaukee
Manufacturer Website
www.milwaukeetool.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
HIKOKI GP5V
6mm 760w Die Grinder Variable Speed
View Item
HIKOKI G18MR
180mm 2400w Heavy Duty Angle Grinder
View Item
HIKOKI G13SN2
125mm 900w Angle Grinder