METABO METABO SB18LTXBL
18volt 5.2Ah LITHIUM CORDLESS HAMMER DRILL BRUSHLESS
MANUFACTURE CODE: SB18LTXBL
Description
Manufacturer Website
www.metabo.co.nz
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
SP81147BU
Cordless 18V 1/4 Brushless Impact Driver - SP Tools - Bare Tool
View Item
HIKOKI DN18DSL-B
18v 10mm Angle Drill - Bare Tool
View Item
HIKOKI D13VG
13mm 800w Heavy Duty Triple Reduction Drill