CARLISLE BELTS BY TIMKEN SPAX1800
SPAX COG WEDGE BELT 1800mm
SPAX COG WEDGE BELT 1800mm
MANUFACTURE CODE: SPAX1800
Description
SPAX COG WEDGE BELT 1800mm
Manufacturer Website
www.carlislebelts.com
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
3M 120177
ea 19mm Standard - A MED 3M Roloc Track Cleaning Discs
View Item
RB 3M987Cx125
125mm 3M Cubitron II Fibre Discs - 987C
View Item
CO 3M72305
230mm x 2.5mm x 22mm 3M 72305 Silver Cut-Off Wheel