BOHE7018-1H4R3.2VP
WELD ROD VAC PAC 7018-1 3.2MM- 2KG BOHLER
MANUFACTURE CODE: BOHE7018-1H4R3.2VP
Description
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
3M 96N
15.2cm x 22.9cm Niagara Medium Duty Scouring Green Pad
View Item
DP 3M51750
180mm x 7mm x 22mm 3M 51750 Silver Grinding Wheel
View Item
HSK 115X14X2.0
115mm 1 Row 0.50mm Twist Knot Bevel Brush