BOHDSSEAMLESS52RC1.6
84568 BOHLER DIAMONDSPARK 52RC MIXED/CO2 SEAMLESS FLUX CORED MIG WIRE 1.6MM X 15KG
MANUFACTURE CODE: BOHDSSEAMLESS52RC1.6
Description
Product Enquiry
Similar item(s) viewed by others
RB 3M1182C12580+
3M Cubitron 3 Fibre Disc 1182C, 80+, 125 mm x 22 mm, Slotted, Die 492EQ